ART / Lithographs / Litograph in colors 9122079
nr 912 2079
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Bo-Ã…ke Adamsson, cirkus, sheet: 56x46,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bo-Åke Adamsson, cirkus, bladets mått: 56x46
Condition: löst blad
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
1000
SEK 700
Monday September 15 2014
at 18:43:02
12/9 12:44:26
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik